Location : Home > D > DF50A-5P-1H(51)
DF50A-5P-1H(51)
Share on FacebookShare on Facebook
DF50A-5P-1H(51) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-030-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-030-40-252101 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-030-40-252101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-030-40-252101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-226LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MMS-112-01-L-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1671680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671680000 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1671680000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1671680000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1800281 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1800281 Phoenix Contact 157780 2016+ FK-MCP 1 5/ 8-ST-3 81 BK Unitronix Electronics Limited
1792559 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1792559 Phoenix Contact 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1792559 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755943 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1755943 Phoenix Contact 157770 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1755943 Phoenix Contact 287790 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com