Location : Home > A > AZ23C6V2-TP
AZ23C6V2-TP
Share on FacebookShare on Facebook
AZ23C6V2-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 242030 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 596400 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 157449 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AZ23C6V2-TP ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1753290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 14-26 AWG
1753290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753290000 Weidmuller 146970 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1753290000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-87-026-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-026-65-001101 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-65-001101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-026-65-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-83-149-15-063136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 149POS GOLD
546-83-149-15-063136 Preci-Dip 147440 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-149-15-063136 Preci-Dip 269950 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1688850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688850000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688850000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited