Location : Home > D > DF3EA-13P-2V(51)
DF3EA-13P-2V(51)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3EA-13P-2V(51) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3EA-13P-2V(51) CONN HDR 13POS 2MM VERT GOLD 298170 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3EA-13P-2V(51) CONN HDR 13POS 2MM VERT GOLD 147630 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 12-26 AWG
3209605 Phoenix Contact 241780 1538+ PTTBS 2 5 OG Alphatek Technology Limited
3209605 Phoenix Contact 241780 1538+ PTTBS 2 5 OG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3209605 Phoenix Contact 88190 2015+ PTTBS 2 5 OG RENXIM Electronics Co.,Ltd.
803-87-072-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1042700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-26 AWG
1042700000 Weidmuller 147770 2016+ TERMINAL WPE 4N Unitronix Electronics Limited
1042700000 Weidmuller 287870 2016+ TERMINAL WPE 4N Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-93-157-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold