Location : Home > O > OXETDLJTNF-100.000000
OXETDLJTNF-100.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
426-83-218-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-218-41-003101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-218-41-003101 Preci-Dip 146930 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-218-41-003101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com