Location : Home > D > DF3EA-12P-2V(21)
DF3EA-12P-2V(21)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3EA-12P-2V(21) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3EA-12P-2V(21) CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN 298190 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3EA-12P-2V(21) CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN 147620 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-085-13-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 85POS GOLD
510-83-085-13-081101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-085-13-081101 Preci-Dip 157770 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-085-13-081101 Preci-Dip 278090 2016+ CONN SOCKET PGA 85POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6556-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6556-10 Aries Electronics 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6556-10 Aries Electronics 279110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6556-10 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
37-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 37POS TIN
37-0501-30 Aries Electronics 147320 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS TIN Unitronix Electronics Limited
37-0501-30 Aries Electronics 277610 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-015-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-015-10-273101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-015-10-273101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719790226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold