Location : Home > 4 > 402F37422ILT
402F37422ILT
Share on FacebookShare on Facebook
402F37422ILT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F37422ILT CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 97850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
402F37422ILT CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 139920 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F37422ILT CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 62295 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
402F37422ILT CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD 139920 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-164-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold