Location : Home > D > DF38-40P-0.3SD(51)
DF38-40P-0.3SD(51)
09696835423 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB MA 40A PCB ANGLED SOLDER C
2M803-003-07NF8-200SN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 6C 4#23 2#20 SKT RECP OM
17EHD062SAA000 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
D15P33E6RV12LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder Paste
UCOM-10G+ LSGGA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
746861-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
1605559 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 1.0mm Crimp Gold
CBPW-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CBPW-18 Curtis Industries 147200 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-18 IC 39690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBPW-18 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1604800-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.366" (9.30mm)
1604800-5 TE Connectivity Aerospace, Def 287490 2016+ CONN PLUG HSNG 12POS FREE HANG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1604800-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1604800-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1604800-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG HSNG 12POS FREE HANG TPC Global Service Co.Ltd.
770602-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.100" (2.54mm)
770602-3 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
770602-3 IC 38080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
770602-3 STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
770602-3 TYC 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
350-10-103-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
350-10-103-01-609101 Preci-Dip 157690 2016+ CONN HDR 2POS 0.200 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-103-01-609101 Preci-Dip 277410 2016+ CONN HDR 2POS 0.200 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-80-105-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-105-00-005101 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-105-00-005101 Preci-Dip 157870 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-105-00-005101 Preci-Dip 278470 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com