Location : Home > D > D15P33E6RV12LF
D15P33E6RV12LF
90500-4015 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle