Location : Home > D > DF36A-50S-0.4V(55)
DF36A-50S-0.4V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF36A-50S-0.4V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF36A-50S-0.4V(55) CONN RCPT 0.4MM 50POS AU SMD 157850 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-044-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
16-6810-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6810-90C Aries Electronics 157260 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6810-90C Aries Electronics 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6810-90C Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
16-6810-90C IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-068-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
T37113-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37113-11-0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37113-11-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-43-072-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
430213-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
64900211122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
64900211122 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
6-103735-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-103735-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
6-103735-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1941150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)