Location : Home > A > ASEMPC-24.576MHZ-T3
ASEMPC-24.576MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-24.576MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-24.576MHZ-T3 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 89050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-24.576MHZ-T3 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57599 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-24.576MHZ-T3 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 62325 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1878530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Orange 12-30 AWG
1878530000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1878530000 Weidmuller 147820 2016+ TERMINAL WTR 2.5 OR Unitronix Electronics Limited
1878530000 Weidmuller 287990 2016+ TERMINAL WTR 2.5 OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-180-18-111101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 180POS GOLD
510-83-180-18-111101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-180-18-111101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-180-18-111101 Preci-Dip 277490 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325105-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)