Location : Home > D > DF20F-10DP-1H(50)
DF20F-10DP-1H(50)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-3508-211 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3508-211 Aries Electronics 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3508-211 Aries Electronics 277510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-211 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28-7770-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 28POS TIN
28-7770-10 Aries Electronics 146960 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-7770-10 Aries Electronics 278270 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLT-147-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-83-012-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-012-53-001101 Preci-Dip 156930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-012-53-001101 Preci-Dip 298970 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79107-0014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-83-014-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-014-40-002101 Preci-Dip 157180 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-014-40-002101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SHR-10V-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)
SHR-10V-S JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING SH 10POS 1MM WHITE EKT Electronics Co., Ltd
SHR-10V-S JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING SH 10POS 1MM WHITE SIMEN Electronics Co.,Ltd
SHR-10V-S 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
5-292165-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
5-292165-1 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-292165-1 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-292165-1 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ CONN HDR 11POS VERT 2MM TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146274-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146274-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 282350 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146274-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146274-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
927855-8 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13.5-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated