Location : Home > S > SIT8918BE-71-33E-50.000000E
SIT8918BE-71-33E-50.000000E
6202100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
6202100 Curtis Industries 146960 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Unitronix Electronics Limited
6202100 Curtis Industries 287950 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6202100 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66956-025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-131-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-131-41-008101 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-131-41-008101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-131-41-008101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725590000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 38POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1725590000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725590000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
550-10-255M16-001166 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors BGA PIN ADAPTER 1.27MM SMD
550-10-255M16-001166 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-255M16-001166 Preci-Dip 147620 2016+ BGA PIN ADAPTER 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
550-10-255M16-001166 Preci-Dip 288890 2016+ BGA PIN ADAPTER 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DIP050-628-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
DIP050-628-160BLF FCI 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
DIP050-628-160BLF FCI 8000 2012+ DIP SOCKET 28 CTS SIMEN Electronics Co.,Ltd
DIP050-628-160BLF FCI 8000 2012+ DIP SOCKET 28 CTS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DIP050-628-160BLF FCI 8000 2012+ DIP SOCKET 28 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1817589 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817589 Phoenix Contact 147290 2016+ FK-MCP 1 5/18-ST-3 81-LR Unitronix Electronics Limited
3-647296-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-647296-6 TE Connectivity AMP Connectors 279130 2016+ CONN HEADER 6POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06P MTA100 HI-TEMP HDR 15AU TL TPC Global Service Co.Ltd.
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
882-70-044-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-044-10-001101 Preci-Dip 147130 2016+ CONN HDR 44POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-044-10-001101 Preci-Dip 279110 2016+ CONN HDR 44POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641214-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1971906-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.130" (3.30mm) Through Hole Tin
2-1971906-6 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 12POS Unitronix Electronics Limited
2-1971906-6 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com