Location : Home > D > DF1E-5S-2.5C
DF1E-5S-2.5C
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-5S-2.5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-5S-2.5C CONN RECEPT HOUSING 5POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1E-5S-2.5C standard package with RoHS 43290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-71187-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS TIN
06-71187-10 Aries Electronics 157230 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Unitronix Electronics Limited
06-71187-10 Aries Electronics 277350 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-71187-10 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929852-01-35-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929984-01-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-15 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929984-01-15 3M 299070 2016+ CONN RCPT 15POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-15 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325130-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
OSTH424705D Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTH424705D IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH424705D NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH424705D On Shore Technology Inc. 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
M22-5321805 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
M22-5321805 Harwin Inc. 157750 2016+ 18+18 DIL SMT PICK/PLACE HDR Unitronix Electronics Limited
M22-5321805 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-5321805 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104894-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5-104894-6 Electronics 25739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104894-6 Electronics 25739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-104894-6 Semiconductor 32105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RE-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.100" (2.54mm)
RE-02 JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN RECEPT HOUSING 2POS RE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RE-02 STOCK 45700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
22-43-6030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
22-43-6030 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
22-43-6030 Molex Connector Corporation 297990 2016+ CONN HEADER 3POS 2.5MM VERT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1156750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)