Location : Home > D > DF14-7S-1.25C
DF14-7S-1.25C
Share on FacebookShare on Facebook
DF14-7S-1.25C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF14-7S-1.25C CONN SOCKET 7POS 1.25MM CRIMP 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF14-7S-1.25C originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF14-7S-1.25C 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF14-7S-1.25C standard package with RoHS 43220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37035-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37035-12-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37035-12-0 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-140LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1637470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637470000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637470000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-041-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 41 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-041-30-001101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-041-30-001101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-041-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157750 2016+ CONN SPRING CONT 41 POS .177 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-041-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277950 2016+ CONN SPRING CONT 41 POS .177 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68682-310 Amphenol FCI 157890 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL ENTRY Unitronix Electronics Limited
68682-310 Amphenol FCI 297970 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL ENTRY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-310 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68682-310 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
172331-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172331-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
172331-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT/CAP 6POS MINI-U M-N-L EKT Electronics Co., Ltd
172331-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT/CAP 6POS MINI-U M-N-L SIMEN Electronics Co.,Ltd