Location : Home > D > DF1E-12P-2.5DS(01)
DF1E-12P-2.5DS(01)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-12P-2.5DS(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-12P-2.5DS(01) CONN HDR 12POS 2.5MM R/A TIN 157840 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UL924SR1 Industrial Controls, Meters Lighting Control - Accessories RELAY 120/277V 20A SPDT W/ 120V
UL924SR1 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UL924SR1 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2318334 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 10POS
2318334 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2863928 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC