Location : Home > 8 > 89HPES24N3AZCBXG
89HPES24N3AZCBXG
Share on FacebookShare on Facebook
89HPES24N3AZCBXG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
89HPES24N3AZCBXG standard package with RoHS 45600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1301020017 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 174 W/25'18-2 CORD 1419 PLUG
8N4SV76AC-0156CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 121.109MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0184CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
40165-0067 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY MAT 1000X250MM
LFXP10C-3F256I N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A3PE3000-2FG324I Microsemi SoC 8000 16+ 324-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A3PE3000-2FG324I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90F347DPFR-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
MK22FN128CAK10R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis K20 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 128KB (128K x 8) FLASH 49-WLCSP (2.92x3.14)
MK22FN128CAK10R IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK22FN128CAK10R NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LMC6464BIN NS 38350 2013+ New And Original Semilex Electronics Corporation
LMC6464BIN NS 38350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
LMC6464BIN ROHS 52085 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.
24LCS22AT-I/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC
24LCS22AT-I/SN Microchip 57459 15+ IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70V3579S4BCG IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
640604-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 18 AWG
640604-2 IC 37370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
640604-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
640604-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 2POS MTA-156 18AWG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-641654-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG