Location : Home > D > DF1B-8DS-2.5RC
DF1B-8DS-2.5RC
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-8DS-2.5RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-8DS-2.5RC IN STOCK 36657 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
DF1B-8DS-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 8POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF1B-8DS-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 8POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DF1B-8DS-2.5RC originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-8DS-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 8POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-8DS-2.5RC 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0443049 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 1/0-6 AWG
833-83-022-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
833-83-022-20-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-022-20-001101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1525560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1525560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 16POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1525560000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1525560000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
102192-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1725020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1725020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 5.08 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1725020000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725020000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
T38321-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38321-19-0 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38321-19-0 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741640008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1445094-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
2-1445094-3 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN HEADER 3POS VERT T/H 30GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1445094-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-1445094-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT T/H 30GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-1445094-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT T/H 30GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2029090-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.165" (4.20mm)