Location : Home > D > DF13E-10DP-1.25V(55)
DF13E-10DP-1.25V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13E-10DP-1.25V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13E-10DP-1.25V(55) CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU 298070 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF13E-10DP-1.25V(55) CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU 147470 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325311-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-14-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMS9-GE3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
803-83-076-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSQ-144-02-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
430305-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430305-15-0 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
999-19-310-00 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold
999-19-310-00 39884 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
999-19-310-00 Semiconductor 31425 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
999-19-310-00 STOCK 46090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
9-146276-0-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146276-0-08 TE Connectivity AMP Connectors 277990 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 08POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com