Location : Home > D > DF13-7P-1.25DS(50)
DF13-7P-1.25DS(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-7P-1.25DS(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-7P-1.25DS(50) CONN HEADER 7POS 1.25MM R/A GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-124-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 24POS GOLD
714-43-124-31-018000 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-124-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157230 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-124-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277450 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-149-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325311-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-15-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821-S1-002-30-013191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-002-30-013191 Preci-Dip 147710 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SMT 5.5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-002-30-013191 Preci-Dip 298990 2016+ CONN SPRING LOAD 2POS SMT 5.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986693-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986693-3 TE Connectivity AMP Connectors 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-1986693-3 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433300-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
325048-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0347290201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.100" (2.54mm)
1290540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole