Location : Home > 5 > 520M20HT16M3690
520M20HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520M20HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139800 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 32025 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139800 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57449 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M20HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97370 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-83-063-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-87-026-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-026-40-252101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-026-40-252101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-026-40-252101 Preci-Dip 287750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com