Location : Home > D > DF13-5S-1.25C
DF13-5S-1.25C
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-5S-1.25C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-5S-1.25C originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF13-5S-1.25C N/A 100 HIROSE 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DF13-5S-1.25C 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF13-5S-1.25C CONN SOCKET HOUSING 5POS 1.25MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF13-5S-1.25C 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DF13-5S-1.25C CONN SOCKET HOUSING 5POS 1.25MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-242-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold