Location : Home > S > STPS20150CR
STPS20150CR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS20150CR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS20150CR 5135 ST 07+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
STPS20150CR TO-262 12000 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS20150CR I2PAK 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STPS20150CR 2013+ 10000 s/n 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
STPS20150CR I2PAK;TO 76800 ST 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STPS20150CR DIODE SCHOTTKY 150V 2X10A I2PAK 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STPS20150CR I2PAK 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STPS20150CR 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-006-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold