Location : Home > D > DF11G-10DP-2V(50)
DF11G-10DP-2V(50)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-139-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-139-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-139-02-T-S IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-139-02-T-S NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104196-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold