Location : Home > 4 > 402F38411CKT
402F38411CKT
Share on FacebookShare on Facebook
402F38411CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
402F38411CKT CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 139780 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F38411CKT CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 42005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
402F38411CKT CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 139780 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
402F38411CKT CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD 57429 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284506-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284506-9 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-284506-9 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-284506-9 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284506-9 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
514-87-255M16-001148 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET BGA 255POS GOLD
514-87-255M16-001148 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-255M16-001148 Preci-Dip 147320 2016+ CONN SOCKET BGA 255POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-255M16-001148 Preci-Dip 288290 2016+ CONN SOCKET BGA 255POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562005170 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562005170 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1638200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638200000 Electronics 28051 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1638200000 Electronics 28051 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1638200000 Weidmuller 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1756070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1756070000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1756070000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 20POS AU OR EKT Electronics Co., Ltd
1756070000 Weidmuller 147020 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
811-22-045-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 45 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-045-30-000101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-045-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-045-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157290 2016+ CONN SPRING CONT 45 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-045-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278850 2016+ CONN SPRING CONT 45 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com