Location : Home > D > DF11CZ-24DS-2V(52)
DF11CZ-24DS-2V(52)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11CZ-24DS-2V(52) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11CZ-24DS-2V(52) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
415-83-250-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-250-41-001101 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-250-41-001101 Preci-Dip 147320 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-250-41-001101 Preci-Dip 288290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535593-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-022-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-022-30-001191 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-022-30-001191 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-022-30-001191 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-3575-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN
36-3575-18 Aries Electronics 147650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-3575-18 Aries Electronics 287870 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1349560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1349560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 6POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1349560000 Weidmuller 157330 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1349560000 Weidmuller 298510 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC111LGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PPPC111LGBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC111LGBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPPC111LGBN NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1580540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1580540000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1580540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1580540000 Weidmuller 147050 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1702013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Free Hanging (In-Line)
1702013 Phoenix Contact 147440 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1702013 Phoenix Contact 297350 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284047-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284047-4 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284047-4 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284047-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284047-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
1-178314-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin