Location : Home > 4 > 416F38435CTT
416F38435CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38435CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38435CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139540 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38435CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 41765 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38435CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139540 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38435CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38435CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-43-156-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold