Location : Home > D > DF1-13S-2.5R28(05)
DF1-13S-2.5R28(05)
DCM13W6PX Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 13W6 M PCB STR G ZINC
CTVS07RF-9-35JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS27467T21F35JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DEMA15SA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
CIR06F-28-11P-F80-T89 Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CIR06F-28-11P-F80-T89 NEW 88210 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PT01SE-16-26S Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AFD51-22-55PZ-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0395172513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395277322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1879780 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1879780 Phoenix Contact 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1879780 Phoenix Contact 289130 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1879780 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0439382203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.394" (10.00mm)
0543321201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.118" (3.00mm)
142-10-324-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 24POS
142-10-324-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-10-324-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
142-10-324-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 24POS EKT Electronics Co., Ltd
142-10-324-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd