Location : Home > P > PT01SE-16-26S
PT01SE-16-26S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS-650810S-A-FLS Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 10P8C VERT SHLD
SS-650810S-A-FLS 22163 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-1393479-8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB SOLDER METAL BR
D09S13A6RX09LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder Paste
DF11-30SCFA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 30AWG CRIMP GOLD
DBMMZ25PNA101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
09562527613 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
3-640480-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 6POS 24AWG .156 WHITE
0395373915 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)