Location : Home > D > DEMAK15SNMBK47
DEMAK15SNMBK47
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M803-004-07NF8-28SX Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 8C 8#20HD SKT RECP THRD
PTS06URSB4-16-26P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 26C 26#20 PIN PLUG
TVS07RF-13-8HD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 8C 8#20 PIN J/N RECP
HFR16R-2STE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle
DDMF50SF179A Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Wire Wrap
D38999/20WA35PCL/C Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
BACC63BV14F4S8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
09551296812741 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Surface Mount Surface Mount
15110122401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
432211-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432211-07-0 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395100711 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1928385 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers BRIDGE FULLY INSUL 7.5MM 10POS