Location : Home > D > D38999/20WA35PCL/C
D38999/20WA35PCL/C
DL66R22-19SY-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TVP00RW-17-32HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
122429 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) TNC Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
GTS01F18-13P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 2#12 5#16 PIN RECP LINE
1612230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1612230000 Weidmuller 157890 2016+ CONN PLUG FEMALE 2POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612230000 Weidmuller 288690 2016+ CONN PLUG FEMALE 2POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-103-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-103-01-666101 Preci-Dip 156980 2016+ CONN HDR 3POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-103-01-666101 Preci-Dip 278790 2016+ CONN HDR 3POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC008SACN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PRPC008SACN-RC IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC008SACN-RC NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC008SACN-RC Sullins Connector Solutions 157420 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 8POS Unitronix Electronics Limited
147336-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
147336-2 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1864340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1864340000 Weidmuller 147860 2016+ SC-SMT 3.81/09/180G 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1805280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole