Location : Home > D > DEMA15PA101
DEMA15PA101
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
172-050-112-021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
DTS20F17-6AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
GTS02R32-73S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 46C 46#16 SKT RECP BOX
GTS01RV32-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 2#0 3#12 SKT RECP LINE
D38999/26FG11PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DAMP15PJ Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 15 M PCB R/A G ZINC
89361-148LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC SOCKET 48POS 2MM GOLD
803-83-054-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1033910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1033910000 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1033910000 Weidmuller 157430 2016+ CONN HEADER 22POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1033910000 Weidmuller 287970 2016+ CONN HEADER 22POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com