Location : Home > D > DAMP15PJ
DAMP15PJ
FFA.1S.752.LN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET FFA.1S. - 5.2MM DIA
2M801-007-16NF8-200PB Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#20 PIN PLUG OM
BACC45FN24-43SH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 43 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2M801-007-16NF8-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 2C 2#16 SKT PLUG OM
97-3106A28-18SZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 SKT PLUG
DL60R10-20PY-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
0395200714 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395177920 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1828702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole