Location : Home > 2 > 20020006-G211B01LF
20020006-G211B01LF
Share on FacebookShare on Facebook
20020006-G211B01LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS20F23-53SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
DJT10E19-32HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
LJT00RE25-29PC-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 29C 29#16 PIN RECP
3-641222-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 3POS 18AWG MTA-156
FCC17A15PB6EB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
97-3107B22-19P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 PIN PLUG
CTVPS00RF-25-29SA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 29C 29#16 SKT RECP
172-050-112R021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
SFV35R-1STE9HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 35 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
77317-804-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
77317-804-04LF Amphenol FCI 147650 2016+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Unitronix Electronics Limited
77317-804-04LF Amphenol FCI 298110 2016+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77317-804-04LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 2ROW R/A 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77311-122-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-122-04LF Amphenol FCI 147240 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 4POS Unitronix Electronics Limited
77311-122-04LF Amphenol FCI 297350 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-122-04LF IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546734-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0382100118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1052028:0051 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1052028:0051 Phoenix Contact 157530 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
1630790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1630790000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630790000 Weidmuller 147270 2016+ CONN TERM BLOCK 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1630790000 Weidmuller 277510 2016+ CONN TERM BLOCK 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com