Location : Home > D > DD2R040HP2R1000
DD2R040HP2R1000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVP00RW-15-18HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN RECP
M83723/74R22128 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3106B28-6PZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 PIN PLUG
173-E09-211R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
0022281021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0395200018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5434188 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole