Location : Home > 1 > 10099113-101LF
10099113-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
10099113-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10099113-101LF n/a 1000 FCIINC 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C091 11D107 001 2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded, Strain Relief
RJ45-8N4-S Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
L117DAFRAA15P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
D25P13A6GV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
D25S90C6GL00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
102548-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 22-26AWG 30AU CRIMP
CN0966B10S20P9-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DBE25SF179A Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Wire Wrap
C48-16R22-55S-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 55C 55#20 SKT PLUG
69192-204HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69192-204HLF 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69192-204HLF FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
69192-204HLF FCI 8000 2012+ BERGSTIK II DR STRAIGHT RET Global Thunder Electronics Co.,Ltd
961106-6700-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
961106-6700-AR-TP 3M 157580 2016+ CONN HEADER VERT 6POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
961106-6700-AR-TP 3M 278650 2016+ CONN HEADER VERT 6POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
961106-6700-AR-TP IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104878-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3131222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE
3131222 Phoenix Contact 147220 2016+ PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
3131222 Phoenix Contact 288290 2016+ PARTITION PLATE 1.5MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com