Location : Home > D > DCPT-8/4-45-SP
DCPT-8/4-45-SP
Share on FacebookShare on Facebook
DCPT-8/4-45-SP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC628HJR Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT
SC628HJR IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC628HJR Mallory Sonalert Products Inc 8000 16+ BUZZER 6-28VDC 4.5KHZ PANEL Futune Electronics Co.Limitd
SC628HJR Mallory Sonalert Products Inc 8000 16+ BUZZER 6-28VDC 4.5KHZ PANEL TPC Global Service Co.Ltd.
0210491027 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .254M 31POS
196P72 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE SGL-END STR 6POS MALE 6'