Location : Home > 0 > 050R15-102B
050R15-102B
Share on FacebookShare on Facebook
050R15-102B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
050R15-102B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
050R15-102B CABLE FLAT FLEX 15POS 0.5MM 4 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210490990 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .076M 29POS