Location : Home > D > DCMC152T250AB2B
DCMC152T250AB2B
Share on FacebookShare on Facebook
DCMC152T250AB2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCMC152T250AB2B originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DCMC152T250AB2B 687549 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
DCMC152T250AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 250V 10+50 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DCMC152T250AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 250V 10+50 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DCMC152T250AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 250V 10+50 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DCMC152T250AB2B CAP ALUM 1500UF 250V SCREW 20075 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor