Location : Home > K > KMG350VB22RM12X20LL
KMG350VB22RM12X20LL
Share on FacebookShare on Facebook
KMG350VB22RM12X20LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KMG350VB22RM12X20LL CAP ALUM 22UF 20 350V RADIAL 495800 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KMG350VB22RM12X20LL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 350V 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
KMG350VB22RM12X20LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
KMG350VB22RM12X20LL DIP 80000 UMITEDCHEM stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
KMG350VB22RM12X20LL DIP 90388 UMITEDCHEM NEW+ STOCK Globalway components Sdn Bhd.