Location : Home > D > DC780R-394K
DC780R-394K
Share on FacebookShare on Facebook
DC780R-394K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC780R-394K POWER CHOKE 390.0UH 1.6 AMP 57379 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DC780R-394K 14+ 40005 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08G-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
P0469NLT Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 11.6A DCR 10 mOhm
P0469NLT 16789 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
P0469NLT IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-11H-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-21C-90-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-02A-57-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
ATS-20C-190-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB
ATS-14F-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
906-155 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.155" (3.94mm) Natural
906-155 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
906-155 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
906-160 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.160" (4.06mm) Natural