Location : Home > D > DC780R-393K
DC780R-393K
Share on FacebookShare on Facebook
DC780R-393K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC780R-393K POWER CHOKE 39.0UH 5.5 AMP 57279 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DC780R-393K 14+ 40105 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DC780R-393K originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21G-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-07C-102-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
L37-3S-150-150-2.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 150X150X2MM W/ADH
3000-561 Filters Common Mode Chokes 560¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 520mA DCR 742 mOhm