Location : Home > D > DC100A20
DC100A20
Share on FacebookShare on Facebook
DC100A20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC100A20 RELAY SSR DC OUT 20A 90-140VAC 87790 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IMP4-1U0-00-A IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMP4-1U0-00-A NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HD15-6-A+G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 90W