Location : Home > D > DC100A10
DC100A10
Share on FacebookShare on Facebook
DC100A10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC100A10 RELAY SSR DC OUT 10A 90-140VAC 87810 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DA18-150UK-M Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DA18-150UK-M 687549 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
DA18-150UK-M 687549 13+ 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DA18-150UK-M IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DA18-150UK-M NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R2S12-153.3-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 15VIN 3.3VOUT SMD
R2S12-153.3-R IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R2S12-153.3-R Recom Power 37880 12+ 12-SMD Module (10 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
4-1419126-2 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
4-1419126-2 846597 13+ fenkey electronics co.,ltd
4-1419126-2 846597 13+ fenyang electronics co.,ltd
4-1419126-2 TE Connectivity 88190 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-1419126-2 TE Connectivity 88190 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com