Location : Home > C > CZRSC55C9V1-G
CZRSC55C9V1-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C9V1-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C9V1-G DIODE ZENER 9.1V 500MW 0805 242030 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C9V1-G DIODE ZENER 9.1V 500MW 0805 798100 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
960252-7102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0711988 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Disconnect, Feed Through Gray 12-24 AWG
2-1546224-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546224-4 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546224-4 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS .200 VERT TPC Global Service Co.Ltd.
2-1546224-4 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546224-4 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796638-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796638-3 TE Connectivity AMP Connectors 157620 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796638-3 TE Connectivity AMP Connectors 298690 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796638-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796638-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 23POS 5.08MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.