Location : Home > C > CZRSC55C7V5-G
CZRSC55C7V5-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C7V5-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C7V5-G DIODE ZENER 7.5V 500MW 0805 242130 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C7V5-G DIODE ZENER 7.5V 500MW 0805 798200 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39870-0702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
39870-0702 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0702 Molex Connector Corporation 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0702 Molex Connector Corporation 278900 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-124-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-124-41-003000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937428 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1937428 Phoenix Contact 297610 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775273001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775273001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 6POS 90 TIN 36PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775273001 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775273001 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com