Location : Home > C > CZRSC55C3V6-G
CZRSC55C3V6-G
Share on FacebookShare on Facebook
CZRSC55C3V6-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CZRSC55C3V6-G DIODE ZENER 3.6V 500MW 0805 241900 Comchip Technology 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CZRSC55C3V6-G DIODE ZENER 3.6V 500MW 0805 799000 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-127-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-127-41-003101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-017-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold