Location : Home > T > TXECBLSANF-19.200000
TXECBLSANF-19.200000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-020-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-054-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
16-6810-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
16-6810-90T Aries Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
16-6810-90T Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6810-90T IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937680 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937680 Phoenix Contact 298610 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-390263-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS TIN
1-390263-5 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-390263-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-390263-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 42PS STR DIP TIN EKT Electronics Co., Ltd
1637520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1-640457-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640457-9 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-640457-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 19POS R/A .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
1-640457-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 19POS R/A .100 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-640457-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 19POS R/A .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325003-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws