Location : Home > C > CWX823-050.0M
CWX823-050.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-050.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-050.0M OSC XO 50.000MHZ LVCMOS SMD 57199 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-050.0M ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CWX823-050.0M OSC 50.0000MHZ 3.3V +-50PPM SMD 8000 Connor-Winfield (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com