Location : Home > C > CWX823-033.0M
CWX823-033.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-033.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-033.0M OSC XO 33.000MHZ LVCMOS SMD 57749 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0395073004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)