Location : Home > C > CWX823-032.0M
CWX823-032.0M
Share on FacebookShare on Facebook
CWX823-032.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CWX823-032.0M OSC XO 32.000MHZ LVCMOS SMD 57579 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CWX823-032.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ4V3T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123
MMSZ4V3T1G ON Semiconductor (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD-123 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMSZ4V3T1G ONSemicond 20000 2016+ SOD123 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MMSZ4V3T1G ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1880410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-30 AWG
1880410000 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880410000 Weidmuller 147200 2016+ TERMINAL WSI 4/2 LD 10-36V AC/DC Unitronix Electronics Limited
1729137 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)